You are here

Sobiliku kulumõõdiku valimine erinevatele rakendustele

Õige kulumõõdiku valimine on sageli ettevõtte kasumlikkust arvestades äärmiselt oluline. Ebasobiva seadme kasutamisel tekivad sageli mõõtetulemustega probleemid, mis nõuavad täiendavat hooldust toovad kaasa ebaefektiivse ressursikasutuse. Kulumõõtmisel kasutatavad tehnoloogiad arenevad kiires tempos ning praeguseks on juba igale rakendusele, kus on nõutud kulumõõtmine, olemas selleks sobiv lahendus.

  • COVOL seeria (põhineb oscillating piston tööpõhimõttel) sobib kasutamiseks keemiatööstuses. Lisaks on seade saadaval ka hügieeniliste protsessiühendustega kasutamiseks toiduainetööstuses.
  • SC250 seeria sobib hästi rakendustele, mis hõlmavad veetöötlust, sealhulgas ka vooluhulga mõõtmist jahutussüsteemides. Samuti on seade sobilik keemia- ja õlitööstuse rakendustele, omades Ex-sertifikaate ning kerematerjale, mis sobivad söövitavatele ainetele.
  • FLOMID seeria põhineb elektromagnetilisel tööpõhimõttel, mis sobib elektrit juhtivate vedelike kulu mõõtmiseks. Mõõtetulemusele ei avalda mõju vedeliku tihedus, temperatuur, viskoossus ega ka rõhk.
  • ISOFLUX IFX seerial on energiatarbimise mõõtmise võimekus. Lisaks vooluhulga mõõtmisele võimaldab see arvutada kasutatud kütte- või jahutusenergia kogust, mis on oluline erinevates küttesüsteemides.

Leiame teie rakendustele kõige sobivama kulumõõdiku. Kontakteeru meie spetsialistidega

Võta ühendust